Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині буде три госпітальні округи

Четвер, 02 березня 2017 14:34
В рамках концепції реформування охорони здоров’я, для забезпечення якості і доступності медичної допомоги населенню на території Тернопільської області планується створення трьох госпітальних округів.

Зокрема, це будуть Тернопільський госпітальний округ, Кременецький госпітальний округ та Чортківський госпітальний округ.

У структуру кожного госпітального округу будуть входити: багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування І та ІІ рівня, лікувально-діагностичний центр, лікарні планового та відновного лікування, станція швидкої медичної допомоги з пунктами швидкої медичної допомоги, пунктами швидкої медичної допомоги тимчасового базування та спеціалізованими бригадами швидкої медичної допомоги, хоспіс (заклад для надання паліативної допомоги та психологічної підтримки безнадійно хворим).

До слова, на адміністративній території госпітальних округів базуватимуться центри первинної медико-санітарної допомоги для надання первинної медичної допомоги.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Олько 02.03.2017, 15:09
Так бабла не треба. Буде скорочення персоналу і ліквідація лікарень. Замість того всі хто хочуть бути здоровими менше жерти і бухати і купити ровер і крутити педалі!
Скарга
0 #1 Штефко Люгер 02.03.2017, 14:55
Не сказано лише про одне: ЗВІДКИ НА ТАКИЙ ПРОЕКТ ВЗЯТИ "БАБЛА"!!!!???? Бо Київ відхреститься першим!..
Скарга

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ