Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині 6 спільників викрили на привласненні комунальних земель вартістю понад 3 млн грн (фото)

Середа, 20 травня 2026 15:00
На Тернопільщині викрито факти незаконного вибуття з комунальної власності у приватну двох земельних ділянок загальною вартістю понад 3 мільйони гривень у селі поблизу Тернополя.

Повідомлено про підозри 6 особам, причетним до вчинення злочину.

За даними слідства, підозрювані, достовірно знаючи про неможливість законного виділення землі під час дії правового режиму воєнного стану, виготовили та реєстрували неправдиву землевпорядну документацію.

У офіційні документи внесли фальшиві дані про наявність на ділянках об’єктів нерухомого майна.

"Йшлося про житловий та садовий будинки. Насправді ж обидві ділянки були абсолютно вільні від забудови, і жодне будівництво на них ніколи не здійснювалось. Правопорушникам повідомлено про підозри у шахрайстві, підробленні документів, зловживанні владою та несанкціонованих діях з інформацією за ч.5 ст. 190, ч. 3 та 4 ст. 358, ч. 1 та 3 ст. 362, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України", - повідомляють у прокуратурі.

Серед фігурантів кримінальної справи — державні реєстратори посадові особи органу місцевого самоврядування, а також власники незаконно набутих земельних ділянок.

Розслідування здійснюють слідчі відділу поліції №2 Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області та СУ ГУНП в області.

 

 

a49845d4-0be1-4068-85f7-c99c9496d30d.jpg

 

 

f4bda4e1-f2a9-4eda-9413-a4c3c29ccc17.jpg

2a41b0d7-1e60-4f8d-ba51-e48785c183d3.jpg

51f31a1d-2986-463e-86cb-b7fb02d57257.jpg

08147ef0-c143-4a0b-a943-f86450b55c56.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #5 Михайло 09.06.2026, 16:17
Нарешті ми прозріваємо хто нами керує і як своїх ми влаштовуємо і скільки вкрадено то тільки всевишній знає, а на черзі площадка біля моста вже готова вирівняна і війна хабарям не перешкода. Ви хлопці воюйте, а ми будемо кишені набивати та всю нечисть прикривати.
Скарга
+1 #4 Люда 08.06.2026, 16:29
Хотіли інші люди на роботу до Підгороднянсько ї сільської ради-відмовив голова.А сина влаштував що є корупцією проти Чапрака, залишилося правоохоронцям скласти протокол корупційний, суд має відсторонити від корита, сина до Тцк, або Тцк до сина. А казали що в Підгородньому нікого мобілізовувати. І джипи в них є для армії.
Скарга
+1 #3 Односельчанин 04.06.2026, 21:15
Нарешті люди зрозуміли з Підгороднянсько ї с/р хто ними керує і хто їх обкрадає та наскільки стало відомо, що синок який прокрався на сході коли люди вмирали сьогодні сидить в сільській раді. Немає конфлікту інтересів тому, що сільська рада приватизована і захоплена організованим злочинним угрупуванням.
Скарга
+2 #2 Василь 03.06.2026, 15:09
Сільського голову до армії а його сина до передової як багатого захисника.Досит ь розїжджати на дорогущих джипах за кошти хабарі.
Скарга
+4 #1 Гість 20.05.2026, 22:54
А потрібно заїхати в с. Підгороднє то там десятки ділянок шахраї через сесію сільської ради під керівництвом рекитира і пана голови виділили під будівництво, бізнес та інше земельні ділянки які не належать до комунальної власності і там збитки нанесені на десятки мільйонів гривень.
Скарга

Додати коментар