"Тернопільська громада у скорботі. Надійшла жахлива звістка про ще одне обірване війною життя. Захищаючи Батьківщину та всю українську націю загинув Герой Лисий Ігор Зіновійович (23.01.1978 р.н.). Захисник віддав своє життя 29 листопада у Луганській області, мужньо виконуючи бойове завдання. Щиро співчуваємо рідним та близьким воїна. Вічна та світла пам’ять", - пише Сергій Надал.
На Луганщині загинув 45-річний військовий з Тернополя
Понеділок, 11 грудня 2023 14:52ОСТАННІ НОВИНИ
- 20:40 У Збаражі бельгійці передали для ЗСУ вісім авто та 1 скутер (фото)
- 20:30 Остання дорога додому: у сльозах, з квітами та лампадками зустрічали жителі села Кип'ячка свого Героя - Віталія Федуна (фото)
- 20:00 Тернопільський поліцейський «Скіф» двічі повертався на фронт після двох поранень
- 19:37 Новий сміттєсортувальний комплекс запрацює у Бережанській громаді (фото)
- 19:30 Він жив, радів світу і людям: сьомий день минає, як відійшов у вічність відомий тернопільський журналіст Ігор Дуда
- 19:15 Відновлюється рух автобусного маршруту №33 «Видавництво «Збруч» - дачі «Ветеран»
- 18:30 Урочисте відкриття книгарні-кав'ярні: нова затишна локація на Тернопільщині (фото)
- 18:05 У Тернопільському ставі знайшли тіло жінки, яку розшукували з 7 березня
- 18:00 Неочікувана та цікава знахідка 18-19 століть у селі Білозірка, що на Тернопільщині (фото, відео)
- 16:44 «Даруй книгу – твори добро!»: триває благодійна акція