Читайте нас в соціальних мережах

Голосували попри конфлікт інтересів: у громаді на Тернопільщині взялись за недобросовісних депутатів

П'ятниця, 07 квітня 2023 13:59
До відповідальності притягнуть 7 депутатів, які голосували попри конфлікт інтересів в одній з громад на Тернопільщині.

Відомо, що депутати приймали рішення в умовах конфлікту інтересів.

«Депутати органу місцевого самоврядування при прийнятті рішень про передачу в оренду земельних ділянок або про поновлення договорів з суб’єктами господарювання, з котрими у них є договірні відносини, не повідомили про конфлікт інтересів та проголосували за такі рішення. Причому у двох депутатів сільської ради, окрім договірних, були ще й трудові відносини з такими агропідприємствами», - зазначили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

За принципової позиції прокуратури Лановецький районний суд визнав винними та притягнув до відповідальності 7 депутатів Борсуківської сільської ради Кременецького району за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Кожен з депутатів сплатить штраф, який передбачений законом.

Читайте також: Після смерті дружини священник московського патріархату розбещував своїх неповнолітніх доньок (ФОТО)


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #5 Житель громади 08.04.2023, 19:17
Мені прийшлося бути на сесії Підгороднянсько ї сільської ради коли розглядалися земельні питання, коли розглядалася заява учасника АТО не памятаю його прізвище але факт такий був і цей вибачте злодій і рекитир голова земельної комісії Ткач в лице сказав цьому учаснику АТО, а хто тебе посилав туди. Це кругова порука і там засіли всі злодії із всіх сіл які створили Підгороднянську громаду.
Скарга
+1 #4 Григорій 08.04.2023, 17:36
Депутат - це злочинець в законі!
Скарга
0 #3 Правда 08.04.2023, 11:51
Сьогодні депутатський корпус можна назвати так, це злочинне угрупування яке голосує по інтересах і тому потрібно поставити питання на сесії про голосування за повішання злодіїв та ригів які сьогодні поміняли колір, сидять в депутатському корпусі і голосують тому, що є майновий інтерес. Все це злодійське кубло на гіляку.
Скарга
0 #2 Односельчанин 08.04.2023, 10:39
Подивіться, що будують депутати Підгороднянсько ї сільської ради на чужий землі і стоїть питання як вони її отримали і як на зарплату вони вибудували це хороми, а може це все нашого голови ці будинки, а оформлені на підставних осіб. Потрібно прокуратурі взятися за цих депутатів як вони отримали ці землі і за які гроші побудували і там не конфлікт інтересів, а явний кримінал.
Скарга
0 #1 Михайло 08.04.2023, 10:31
Нарешті прокурори беруться за цей кримінальний сендикат який засів в сільських радах, тотальний конфлікт інтересів при прийнятті 70 % рішень сільських рад, для прикладу в Підгороднянські й сільській раді всупереч,того що в судах доведено і рішення вступили в законну силу і с/г Тзов повернуто 293.0 га землі с/г призначення не і згідно закону засновники мають всі права на землю, а голова на якому немає де печатки ставити тому, що прокрався взагалі та ще потягнув за собою весь цей ручний депутатський корпус і на підроблених документах недавно прийняв рішення про передачу чужої землі площею 30.0 га.ПАП "Агропродсервіс " а конкретно порішали ти мені я тобі, а закон для лохів. І сьогодні це підприємство обробляє без будь яких документів землі які не належать до комунальної власності. По цьому горе керівнику і його кримінальному угрупуванню відкрито ряд кримінальних проваджень, а він все скидає на депутатів, даємо слово що ми доберемося до цього безграмотного шобла і закон буде на стороні простих людей.
Скарга

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ