Завдяки їхній небайдужості вдалося заготовити понад 15 літрів крові, що допоможе рятувати життя пацієнтів лікарень та поранених українських захисників.
Про це повідомили у Тернопільському обласному центрі служби крові.
«Сьогодні до виїзної донації долучилися 34 донори. Завдяки їхній небайдужості вдалося заготовити понад 15 літрів крові, яка допоможе рятувати життя пацієнтів лікарень та поранених захисників. Щиро дякуємо кожному, хто знайшов час і можливість зробити цей важливий внесок», – зазначили у центрі крові.
У медзакладі наголосили, що кожна донація є важливим внеском у порятунок людей, які потребують переливання крові, та закликали жителів області й надалі долучатися до донорського руху.


