Читайте нас в соціальних мережах

Мистецький колектив із Тернопільщини влаштовує благодійні концерти для ЗСУ

П'ятниця, 13 червня 2025 20:00
Молодий театр пісні «Древо» з Чорткова продовжує благодійні концерти на підтримку ЗСУ.

Театр пісні «Древо», створений восени минулого року при Центрі культурних послуг імені Катерини Рубчакової, не лише розвиває українське сценічне мистецтво, а й активно підтримує ЗСУ, повідомили у Чортківській міській раді. 

Колектив очолює артистка ЦКП Людмила Майданик.

«Ми віримо, що пісня — це теж сила. Наші виступи — це вдячність нашим захисникам, це об'єднання громади в тилу заради перемоги. Ми не просто співаємо — ми діємо»,розповіла Людмила Майданик.

У складі театру — 13 досвідчених артистів: вокалісти, танцівники, інструментальний ансамбль. У репертуарі — народні, козацькі, стрілецькі пісні, щедрівки й колядки.

Перший цикл концертів під назвою «Українці єднаймося» уже пройшов у Чорткові, Росохачі та Копичинцях. Наступний виступ заплановано на неділю, 22 червня, у селі Білобожниця.

«Це не просто концерт. Це наш вклад у майбутню перемогу. Усі кошти ми передаємо на потреби військових через благодійну організацію “Покрова Чортків”», — додає керівниця колективу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ