Читайте нас в соціальних мережах

На Теребовлянщині, попри війну, відремонтували велику кількість доріг та тротуарів (відео)

Неділя, 08 січня 2023 12:55
На території Теребовлянської ОТГ цього року відремонтували 25 тисяч 895 метрів квадратних доріг.

Місцеві жителі дуже задоволені, адже в таких масштабах покриття в місті ще не замінювали.

Окрім цього, відновили колектори Ливневої каналізації на вулиці Коссака та Родини Юрчаків. Щасливі і пішоходи, адже вже завершуються роботи із встановлення тротуарів. Зробили 2 тисячі 729 метрів квадратних. А комунальники провели санітарну чистку дерев. У 2023 планують завершити розпочате.

Втім, цього року зроблено нові дороги не лише у Теребовлі, а й у селах громади. Так, дорогу із твердим покриттям облаштовують у селі Нова Могильниця.

– Прокладаємо дорогу з твердим покриття в сторону Романівки. Такої дороги тут не було з часу заснування села. Протяжність цієї ділянки 1100 метрів. Також відремонтували дороги і в Старій Могильниці. Люди задоволені, особливо літні люди. Вони не вірили, що буде асфальтована дорога,  каже староста сіл Стара Могильниця і Нова Могильниця Йосип Плекан.

У 2023 році на території громади продовжать ремонтувати дороги.

– Ми будуємо дороги за маршрутним принципом. Це дуже дієво. Плануємо облаштувати усі дороги в Теребовлі та селах, аби покращити сполучення кожного населеного пункту з центром громади, – поділився планами міський голова Теребовлі Олег Продан.   

1

Коментарі  

0 #1 Любитель шахів 09.01.2023, 15:04
Чому місцевий голова палець об палець не вдарить на шляху відродження знищеного спорту в громаді? Чекаю на дієві кроки, а не поодинокі акції. Ціна питання 100 гривень на місяць.Якщо в громаді немає коштів. Можу виділити з власних.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ