Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільські водолази шукають у Дністрі зниклого 13-річного підлітка (фото, відео)

Вівторок, 23 червня 2026 10:45
Тернопільські рятувальники разом з колегами з Івано-Франківщини шукають у Дністрі 13-річного підлітка. 

Деталі розповіли у ДСНС. 

"На Івано-Франківщині тривають пошуки зниклого хлопця. Увечері 22 червня до Служби порятунку надійшло повідомлення від працівників поліції про зникнення неповнолітнього в місті Галич. За попередньою інформацією, хлопець 2013 року народження близько 13:00 перебував на березі річки Дністер разом із однолітком. Після цього до місця проживання він не повернувся", - наголошують рятувальники. 

Станом на сьогодні до проведення пошуково-рятувальних робіт залучено рятувальників, водолазів, гірських рятувальників, психолога ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області, працівників поліції та місцевих жителів.

Для обстеження території та акваторії річки використовуються безпілотні літальні апарати.

Загалом до пошуково-рятувальної операції залучено 37 чоловік та 6 одиниць техніки, з них від ГУ ДСНС в області 19 рятувальників та 4 одиниці техніки, а також залучено водолазів ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Пошуково-рятувальні роботи тривають.

 

730040874_1370684688316886_6121892661770070938_n.jpg

 

727864550_1052822920408728_2151365215717986868_n.jpg

730083652_1443494861153067_3092978508088041869_n.jpg


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ