Читайте нас в соціальних мережах

Половина Криму залишилася без світла: українці у Керчі уразили ТЕЦ (фото, відео)

Вівторок, 23 червня 2026 09:53
Повідомляють про ураження Камиш-Бурунської ТЕЦ у Керчі.

Внаслідок атак наразі знеструмлені Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой, а також Красноперекопський, Сакський, Джанкойський та Красногвардійський райони.

В той же час місцеві ЗМІ у Криму повідомляють, що половина Криму залишилася без світла «через аварію в електромережах».

Повернути світло мешканцям обіцяють протягом доби.

На світлині ТЕЦ у Кєрчі.

photo_2026-06-23_09-27-00.jpg

 

 

{mp4}117058{/mp4} 1

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ