Читайте нас в соціальних мережах

Житель Бережан самотужки відремонтував лавки у центрі міста (фото)

Вівторок, 23 червня 2026 10:00
У місті Бережани, що на Тернопільщині, місцевий житель самотужки відремонтував лавочки у центрі міста.

Про це повідомляють місцеві групи. 

"Чоловік відремонтував лавку в центрі міста", -йдеться у дописі спільноти "Бережани". 

 

photo_2026-06-22_15-45-10.jpg

photo_2026-06-22_15-45-12.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ