У місті Бережани, що на Тернопільщині, місцевий житель самотужки відремонтував лавочки у центрі міста. Про це повідомляють місцеві групи. "Чоловік відремонтував лавку в центрі міста", -йдеться у дописі спільноти "Бережани".