Читайте нас в соціальних мережах

Триває цілеспрямована кампанія із дискредитації Михайла Головка, – заява ВО «Свобода»

Четвер, 29 червня 2023 12:23
Заява прес-служби ВО «Свобода» щодо розгляду кримінальної справи проти голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка.

«Перше судове засідання Вищого антикорупційного суду України показало, що детективи НАБУ припустились фатальної помилки під час розслідування і свідомо створювали умови для поспішного висунення звинувачень Михайлові Головку. У справі немає жодного доказу, який підтвердив би, що голова облради вимагав хабаря від підприємця або створював йому перешкоди в роботі», - наголосили у ВО «Свобода».

Також у заяві ідеться, що зафіксовано низку фактів, які свідчать про те, що підприємець нав‘язливо пропонував Головку кошти для гуманітарної допомоги.

«Прикриваючись цим мотивом, намагався спровокувати його до вчинення злочину. Задля цього підприємець наполегливо добивався багаторазових зустрічей із Головком та системно затягував його у комунікацію з чиновниками, зокрема з тими, яким висунуто підозру у вимаганні неправомірної вигоди», - йдеться у заяві.

Окрім цього ВО «Свобода» зазначає про свою абсолютну нетерпимість до корупції і розраховує на об‘єктивне розслідування справи.

«Наявні факти свідчать про те, що сьогоднішні події – це ніщо інше, як цілеспрямована кампанія із дискредитації Михайла Головка, що стала наслідком його боротьби із московським патріархатом та спроб повернути Почаївську лавру у володіння Тернопільської громади. Сподіваємося, що правоохоронні органи та Вищий антикорупційний суд будуть справді незалежними в розгляді цієї справи», - заявили у ВО «Свобода».

Також партія зазначила, що найближчими днями Михайло Головко внесе ясність у цій справі перед суспільством на прес-конференції.

Нагадаємо, Михайла Головка звинувачують в отриманні неправомірної вигоди у підприємця-волонтера Олексанра Ярмоленка у розмірі 2,4 млн грн.

Читайте також: Адвокати Головка вказали на фатальну помилку НАБУ, яка стала серйозною перепоною для ВАКС при розгляді запобіжного заходу

"Я думав це його волонтерські кошти і бажання допомогти військовим", - Михайло Головко виступив у суді на свій захист (відео)

Дружина Головка прокоментувала затримання чоловіка та чутки про їхнє розлучення (відео)

У ВАКС обрали запобіжний захід для голови Тернопільської облради Михайла Головка (відео)

НАБУ затримали заступників голови Тернопільської ОВА Дем'янчука і Гайдука.

У справі про хабар з головою Тернопільської облради фігурує сума 1,8 млн грн та фірма "Авакс Проф".

Хабар вимагали за ремонт вулиці Данила Галицького у Збаражі: стали відомі деталі затримання Головка та заступників.

Михайло Головко отримував погрози від прихильників московського патріархату: у «Свободі» пояснили затримання свого однопартійця.

Коментарі  

0 #3 Григорій 29.06.2023, 20:51
Головка і його поплічників на нари!
Скарга
+1 #2 Віктор 29.06.2023, 18:15
Не знаю чому мої коментарі видаляють А я всього лише сказав,щоб перевірили цю 105 бригаду,в якій нібито служили ті всі замінники.Думаю випливе багато цікавого. І злодій має сидіти в тюрмі
Скарга
0 #1 Правда 29.06.2023, 15:34
Не пишіть чепуху, а за зароблені гроші будується КУПОН, а може все показано в декларації цього патріота. Замішаний в корупції жовтий білет, конфіскація майна і на фронт замість дітей які там воюють, а не крадуть.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ