Читайте нас в соціальних мережах

Як вимикатимуть світло цей тиждень – оновлений графік "Тернопільобленерго"

Понеділок, 05 грудня 2022 11:27
На Тернопільщині продовжують діяти погодинні вимкнення електроенергії.

З 5 по 11 грудня світло подаватимуть за оновленим графіком.

В обленерго наголошують: він діятиме, якщо не виникатиме дисбалансу в енергосистемі країни, в іншому випадку можуть запроваджуватись аварійні відключення, попередити про які заздалегідь – неможливо.

"Вказаний час відключень може збільшуватись, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, тому можуть виникати затримки", – пояснюють в установі.

У разі гострої потреби, зазначають в "Тернопільобленерго", вимкнення можуть відбуватися й поза графіком. Або навпаки – не застосовуватись у зазначені години. Поза всіма обмеженнями лише об'єкти критичної інфраструктури.

Ознайомитись зі стабілізаційним графіком погодинних вимкнень електроенергії для кожної з груп можна на сайті ВАТ "Тернопільобленерго".

графікаппп.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

-3 #3 Ск 07.12.2022, 10:12
Кому електрики не вистачає - в окопи , поки війна не закінчиться буде так як є.
Скарга
0 #2 Люба 06.12.2022, 23:12
Ваш графік це фігня ви його не дотримуєтеся навіть на йоту і це несправедливо одним жителям без вимкнень а вам через 2-3години вимикають на 6-8 годин розберіться з вул Микулинецькою
Скарга
0 #1 Люба 06.12.2022, 23:04
Живу в Микулинецька62 світло ви
мкнулисьогодніз12.00до18.30далидо21.31 Ізновувимкнули. ми приєднані
до світлофора дорогу неперейтитраса Ми бтерпіли алеправди нема протилежну сторону вулиці не вимикають ніколи! Питання чому? Є будинки навколишньому військ торзі вони теж завждизі світло
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ