Читайте нас в соціальних мережах

Жительку Тернопільщини засудили за незаконне використання землі заказника

Субота, 27 червня 2026 16:00
Бережанський районний суд виніс вирок місцевій жительці, яка самовільно зайняла та розорала земельну ділянку, що входить до природно-заповідного фонду України.

Про це йдеться у матеріалах суду, повідомляє видання "Тернопільські події".

Як встановило слідство, у вересні 2025 року жінка розорала та засіяла озимою пшеницею понад 0,11 га землі, що входить до складу загальнозоологічного заказника місцевого значення «Звіринець» у Бережанській громаді.

Вартість самовільно зайнятої ділянки оцінено приблизно у 20 тисяч гривень.

Під час судового розгляду між прокурором та обвинуваченою було укладено угоду про визнання винуватості. Жінка повністю відшкодувала завдані збитки.

«Жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України», йдеться у вироку суду, зазначають "Тернопільські події"

Суд призначив їй покарання у вигляді одного року позбавлення волі, однак звільнив від його відбування з випробуванням на один рік.

Протягом іспитового строку засуджена зобов’язана періодично з’являтися до органів пробації та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи. Також їй заборонено виїжджати за межі України без погодження.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ