Читайте нас в соціальних мережах

Під час продажу тернопільського заводу «Оріон» між компаніями-учасницями виявили змову

Субота, 03 грудня 2022 18:26
Дві львівські компанії, які брали участь у торгах за право купівлі об’єкта малої приватизації «Державний пакет акцій АТ «Тернопільський радіозавод «Оріон», змовилися між собою. Це виявила тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України.

 

Відповідний аукціон проводило регіональне відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області у 2018 році.  Тоді стартова ціна продажу складала 24 885 870,00 грн (без ПДВ), а переможцем стало ТОВ «Самбірський радіозавод «Сигнал».

«АМКУ під час розгляду справи встановив, що ТОВ «Самбірський радіозавод «Сигнал» здобув перемогу не конкурентним шляхом, а завдяки тому, що попередньо узгодив умови участі в аукціоні з іншим його учасником – ТОВ «Торговий дім Львівського електролампового заводу «Іскра». Завдяки цьому конкуренцію між ними було усунуто», - інформують в Антимонопольному комітеті України.

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України 27 жовтня цього року визнала дії ТОВ «Самбірський радіозавод «Сигнал» і ТОВ «Торговий дім Львівського електролампового заводу «Іскра» порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Відтак, компанії-учасниці оштрафували. За порушення законодавства на них накладено штрафи на загальну суму 30 133 600 грн.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Михайло 04.12.2022, 12:18
Про яку змову може іти мова, коли за мзду можна купита весь керівний склад ФМДУ у Тернопільській області, так все поставлено на потік бабла та протизаконно. Та ще держава плотить заробітну плату. В час війни всіх зиовників та причепних повинно чекати передова або інша міра р......
Скарга
0 #1 Васил 04.12.2022, 04:48
150565678-такий штраф
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ