"Хочу наголосити, що сьогодні важливо, щоб наші медичні заклади були готові до роботи в опалювальний період, в умовах війни, - відзначив Сергій Надал, міський голова Тернополя. - Друга лікарня, перинатальний центр і пологовий будинок другої лікарні, інфекційне відділення дитячої лікарні, які знаходяться недалеко також обласна дитяча лікарня, такий так званий медичний кластер цілий, однозначно, що всі вони будуть забезпечені теплом і гарячою водою. Більше того зараз ми завершуємо роботи і гарантовано мета зробити таким чином, щоб навіть в період, якщо не дай Боже у нас будуть перебої з постачанням газу, чи не буде газу, ми зможемо забезпечити подачу тепла і гарячої води в ці медичні заклади, використовуючи альтернативні джерела постачання замість газу".
За словами міського голови, сьогодні стоїть завдання підготувати усі медичні заклади міста до роботи в осінньо-зимовий період.
"В той період, коли можливі перепади з електроенергією, для того, щоб мали необхідні генератори, а також як забезпечити роботу, якщо буде відсутність постачання газу, як дати можливість працювати їм за рахунок альтернативних джерел, - наголосив міський голова. - Однозначно це вже готова друга лікарня, як я вже говорив, пологовий будинок, третя лікарня, яка повністю оснащена котельнею на альтернативному паливі. Зараз ми працюємо над тим, щоб інші медичні заклади мали можливість отримати тепло та гарячу воду".