Читайте нас в соціальних мережах

Через борги за комуналку у тернополян відібрали авто за час їхньої відсутності

П'ятниця, 10 грудня 2021 13:10
Майно за комунальні борги забирають у жителів Тернополя.

Із боржниками КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» працює виконавча служба, яка через наявність боргів може арештувати майно, повідомляє Погляд

У рамках виконавчого провадження про стягнення заборгованості за послуги з централізованого опалення на суму 32,4 тис. грн., яка виникла у мешканців однієї з квартир в будинку на вулиці Живова, було накладено арешт на автомобіль, що належить одному з боржників.

Працівники поліції вилучили автомобіль коли боржники відпочивали на морі.

Транспортний засіб доправили на штрафний майданчик до моменту погашення заборгованості.

Тільки після повного погашення заборгованості, зняття арешту з майна та закриття виконавчого провадження автомобіль повернули власнику.

Такі випадки із вилученням автомобілів є непоодинокими. Коли на автомобіль накладено арешт, його у будь-який момент можуть вилучити у власника.

Окрім цього, власник не може на такому автомобілі перетнути кордон, не може його продати, подарувати чи обміняти.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Lena 12.12.2021, 17:10
А ворогом номер один э ii влада,ще з початку 1991 року,яка не перестаэ гнобити свIй народ,тому там,де нема эдностi,добра не буде;було зле,стаэ гiрше,а буде ще гIрше. Тому э такий вираз:патрioт-ц е той,хто любить свою краiну,igioт-вл аду та державу,а з 2014 року багатьох намагались зробити саме igioтами,на жаль,ця способа вдалася!!!!
Скарга
+2 #1 Тank 12.12.2021, 13:57
Йобана держава!
Скарга

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ