Читайте нас в соціальних мережах

Експерти констатують початок спалаху COVID-19 в Україні: Тернопільщина – у зоні найбільшого ризику

Середа, 15 вересня 2021 10:35
В Україні стрімко погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19.

За очікуваннями експертів, темпи будуть прискорюватися через нові локальні центри спалаху. Про це повідомили у Telegram-каналі МОЗ "Коронавірус-інфо".

"Розрив між госпіталізаціями і виписками збільшився на 40%. За останній тиждень завантаження всіх типів ресурсів пришвидшилося: ліжка з киснем зайняті на 22%, реанімаційні – на 27%, але ситуація залишається контрольованою", – зауважив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко.

За його словами, початкові ознаки спалаху COVID-19 з'являються в Західній Україні. У найбільшій зоні ризику 4 регіони: Чернівецька, Львівська, Волинська та Тернопільська області. В інших регіонах ситуація залишається стабільно напруженою: в будь-який момент захворюваність може збільшитися.

Нагадаємо, що у Києві та 11 регіонах перевищений рівень захворюваності на COVID-19. Тернопільщина – у переліку.

Як вже повідомляли "Тернополяни", Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прогнозує введення в Україні "жовтої" зони найближчим часом.

Крім того, ми писали, що в Україні змінили карантинні норми. Відтепер не всі обмеження "жовтої" і "червоної" зон стосуватимуться вакцинованих людей, що мають COVID-сертифікати.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар