Читайте нас в соціальних мережах

Помер молодий тернополянин, якого побили біля нічного клубу

Понеділок, 09 липня 2018 11:27
Вчора, 8 липня, помер 20-річний Віталій Гнатишин. Тиждень тому хлопця побили біля нічного клубі “Алюр”. 

Після побиття його у стані клінічної смерті доставили у лікарню. Весь час життя хлопця підтримували дороговартісні препарати.

Про смерть повідомила одногрупниця хлопця Олеся Пастущин у мережі Facebook: "Одна мить — і перестало битися серце. Жорстока смерть забрала Тебе від нас. Плаче серце і болить душа. Як Ти усім нам потрібний. Хай Твій спокій оберігають краплини роси — то наші сльози. Спи спокійно, любий, ріднесенький наш одногрупник, Ти заслужив Божого тепла і Царства Небесного", пише Олеся Пастущин.

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ