Після побиття його у стані клінічної смерті доставили у лікарню. Весь час життя хлопця підтримували дороговартісні препарати.
Про смерть повідомила одногрупниця хлопця Олеся Пастущин у мережі Facebook: "Одна мить — і перестало битися серце. Жорстока смерть забрала Тебе від нас. Плаче серце і болить душа. Як Ти усім нам потрібний. Хай Твій спокій оберігають краплини роси — то наші сльози. Спи спокійно, любий, ріднесенький наш одногрупник, Ти заслужив Божого тепла і Царства Небесного", пише Олеся Пастущин.


