Читайте нас в соціальних мережах

Окупанти відмовились обмінювати полонених жінок, навіть вагітних

Вівторок, 20 вересня 2022 10:21
Загарбники відмовляються обмінювати полонених жінок з "Азовсталі".

Не хочуть віддавати навіть тих, що "при надії".

Про це розповіла голова патронатної служби "Азову" Олена Толкачова, повідомляє Центр стратегічних комунікацій.

За її словами, окупанти не дотримуються домовленостей і не дають доступу до полонених.

У росіян наразі перебувають близько 50 жінок. Одна з них ось-ось має народити, а інша – на четвертому місяці вагітності.

"У нас за домовленостями якраз після обміну важкими пораненими повинні були йти жінки. Там у нас дві вагітні жінки, одна з "Азову", друга – чи то прикордонниця, чи то морська піхота, я точно не знаю.

Та, що не з "Азову", вже от-от має народжувати. Та, що з "Азову", – на четвертому місяці вагітності", – зазначила Олена Толкачова.

Нагадаємо, нещодавно у Тернополі та інших містах України відбулася акція в підтримку жінок та воїнів, які знаходяться в російському полоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітні, хворі на коронавірус, частіше потрапляють до реанімації та під апарат ШВЛ – МОЗ

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ