Читайте нас в соціальних мережах

“Почало підгорати”: Тягнибок відповів на істерику Зеленського через протести місцевих рад

Субота, 12 жовтня 2019 10:39
З ініціативи фракцій “Свободи” місцеві ради по всій Україні почали ухвалювати звернення до керівництва держави з вимогою не допустити капітуляції України у війні із РФ через реалізацію так званої “формули Штайнмаєра”.

Президент Володмимир Зеленський дізнався про такі звернення із Львівщини та Франківщини й висловив своє обурення журналістам під час пресмарафону 10 жовтня. Так, глава держави заявив, що таким чином його “ставлять на розтяжку” і підривають рейтинг.

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок на своїй сторінці у “Фейсбуці” відповів на заяви гаранта: “Йдеться тут не про рейтинги президента Зеленського, з якими він так клопочеться. А про незламне “НІ!” Української нації у відповідь на плани капітуляції. Про це сказали вже мільйони українців. І скажуть ще більше. “Свобода” почала процес. І “Свобода” доведе його до кінця. Ми змусимо владу працювати на українців і не дозволимо здати державу Кремлю”.

Також Тягнибок наголосив, що свій протест новій владі висловили не дві місцеві раді, про які згадав Зеленський, а десятки рад у різних регіонах України. У дописі націоналіст подав їхній перелік.

Обласні ради: Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Чернівецька, Черкаська, Кропивницька.

Міські ради: Полтавська,Сумська, Черкаська, Херсонська, Хмельницька, Львівська, Івано-Франківська, Луцька, Кропивницька, Білоцерківська, Нетішинська, Новороздільська, Ніжинська, Ковельська, Калуська, Коломийська, Косівська, Бурштинська, Надвірнянська, Яремчанська, Бориспільська, Рівненська, Острозька, Вижницька, Червоноградська, Трускавецька, Стебницька, Дрогобицька, Яворівська, Бориславська, Кам‘янець-Подільська, Полонська, Славутська, Шепетівська, Горохівська, Галицька, Долинська, Тисминецька, Обухівська.

Районні ради: Костопільска, Горохівська, Луцька, Верховинська, Коломийська, Надвірнянська, Березнівська, Гощанська, Дубенська, Корецька, Радивилівська, Нетішинська, Ізяславська, Турківська, Богородчанська, Долинська, Іваничівська, Любомльська, Житомирська, Калуська, Рожнятівська, Шевченківська (м.Полтава).

Раніше лідер “Свободи” пояснював, що Мінські угоди та їхня дорожня карта – так звана “формула Штайнмайєра” зводяться до виконання положень, передбачених законом про особливий статус Донбасу: амністія бойовикам, перетворення їх у депутатів, прокурорів, суддів і “народну міліцію”, мовне самовизначення для Донбасу, дозвіл на прямі зовнішні відносини Донбасу з регіонами РФ (тобто визнання факту відсутності фактичного кордону з РФ) і фінансування всього вищезгаданого з бюджету України за захищеними статтями. Саме тому, за словами Тягнибока, “формула Штайнмаєра” веде Україну до капітуляції.
ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

-2 #4 тоня 13.10.2019, 00:17
не можуть усвідомити що народ довірив зе.не дають працювати теперішній владі.вірно давно пора в окопи.
Скарга
-1 #3 123456 12.10.2019, 19:37
Тягныбок, пи...дуй на фронт, хватит из тыла тявкать !
Скарга
-1 #2 Добрый доктор 12.10.2019, 19:25
Бу-га-га !
Герой Свободы
ipic.su/7yGRkj.jpg
Скарга
+1 #1 Добрый доктор 12.10.2019, 19:06
Жду, когда же наконец тыловые крысы: Тягныбок, Михальчишин, Игорь Мирошниченко и прочая "Свобода" поедут на украинско-луган донский фронт ? Пока что украинцы видят, как вся эта ссыкливая 3,14здота за деньги Порошенко пытается дестабилизирова ть обстановку в Украине.
Скарга

Додати коментар