Читайте нас в соціальних мережах

Тернополянка Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

П'ятниця, 26 червня 2026 20:20
Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу «Алігатор» Софія Дацюк здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2026.

Змагання відбулися у місті Варегем (Бельгія). Спортсменка посіла перше місце у категорії Masters (W40, 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.

«Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!» йдеться у повідомленні Тернопільської міської ради.

 

Софія Дацюк представляє Тернопіль та працює тренеркою з кросфіту в оздоровчому комплексі «Алігатор». Перемога на чемпіонаті Європи стала одним із найвагоміших міжнародних досягнень спортсменки.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ