Читайте нас в соціальних мережах

Пожежа у будинку на Злуки в Тернополі: мешканців евакуювали

Четвер, 25 червня 2026 14:20
фото ілюстративне з вільних джерел фото ілюстративне з вільних джерел
У Тернополі рятувальники ліквідували дві пожежі за добу.

На проспекті Злуки вогонь охопив одну з квартир дев'ятиповерхового житлового будинку.

«Через значне задимлення рятувальники евакуювали 20 мешканців. Пожежу оперативно ліквідували, не допустивши поширення вогню на сусідні квартири», - поділилися у ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Ще одне загоряння сталося 25 червня після опівночі в мікрорайоні Кутківці. Горіли сміттєві контейнери на площі 5 кв. м. Вогнеборці швидко ліквідували пожежу.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, стежити за справністю електромережі та не залишати без нагляду джерела відкритого вогню.

У разі виникнення надзвичайної події телефонуйте за номером «101».

 

731335079_1032984825796730_2786340083968795606_n.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ