Старий рулонний газон демонтують, а частину покриття можуть безкоштовно отримати ОСББ міста для оновлення та озеленення прибудинкових територій.
Відповідне відео у соцмережах опублікував Сергій Лупак.
За його словами, протягом двох днів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків можуть звернутися та отримати рулони трави для власних потреб.
Тож газон, який донедавна був футбольним полем, може отримати нове життя у дворах тернополян.


