Ще 41,4 млн грн надійшло у вигляді рентної плати за користування водними, лісовими та іншими природними ресурсами.
"Це на 8,4 млн грн або на третину більше від очікуваних надходжень, - зазначають у податковій службі Тернопільщини. - Відповідальне природокористування працює не лише на збереження довкілля, а й на зміцнення бюджетів".


