Тернополянка Анастасія Меркушина – 7-ма в гонці переслідування на Євро-2024 з біатлону

Субота, 27 січня 2024 20:23
В словацькому Брезно-Осрблі завершився третій змагальний день чемпіонату Європи-2024 з біатлону.  Сьогодні тут за звання кращих боролися жінки у гонкці переслідування.

У персьюті виступили одразу сім біатлоністок України: Христина Дмитренко, Ірина Петренко, Анна Кривонос, Анастасія Меркушина, Любов Кип'яченкова, Олександра Меркушина та Олена Городна.

Найкращою з нашої жіночої збірної стала Анастасія Меркушина, яка не допустилась жодного промаху і фінішувала сьомою. На 12-й позиції Ірина Петренко, а от бронзова призерка вчорашнього спринту Христина Дмитренко припустилася аж 6 промахів і, на жаль, фінішувала 35-ою.

Інші представниці України прийшли до фінішу на 23-48 позиціях: Городна з двома промахами – 23-тя, Кривонос посіла 31-у позицію, Кип’яченкова – 46-ту, а Олександра Меркушина – 48-ме місце.

А от першою стала норвежка Марен Кіркейде, яка обійшла партнерку по команді Емілі Калкенберг та французьку біатлоністку Осеан Мішелон.