Економіка

Кар’єр у Полупанівці планує забезпечити робочими місцями ще більше місцевих мешканців

Уже більше тридцяти років на Підволочищині працює Полупанівський кар’єр, який забезпечує потреби низки підприємств нашого краю.

"Бучачагрохлібпром" відгодовує ВРХ, щоб постачати м'ясо на українські та іноземні ринки

15.11.2017
ТзОВ "Бучачагрохлібпром" розвиває на Тернопільщині новий напрям тваринництва – відгодівлю ВРХ, завдяки чому забезпечує ринки України, Європи і Близького Сходу якісними м’ясом.

На Тернопільщині міст, який був аварійним з 2005 року, капітально ремонтують (відео)

06.11.2017
Шляхопровід неподалік Скали-Подільської, який знаходиться на трасі Бучач-Чортків-Скала-Подільська та проходить над залізничною колією, 12 років вважався аварійним. 

«Бучачагрохлібпром» демонструє високі показники врожайності цукрового буряку

На полях ТзОВ «Бучачагрохлібпром» триває збір врожаю цукрового буряку, площа посіву якого цьогоріч становила 2,5 тисячі гектарів.

Яблука підприємства «ГАДЗ» підкорюватимуть полиці багатьох українських та зарубіжних супермаркетів (відео)

29.10.2017
Тернопільщина здатна забезпечити яблуками усі українські супермаркети, а частину продукції навіть експортувати до інших країн.

На Тернопільщині шляховики втілюють нечуваний проект задля безпеки на дорозі

17.10.2017
Служба автомобільних доріг у Тернопільській області приступила до будівництва на трасі Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївкасистеми уповільнення трафіку дорожнього руху.

Коржівський кар’єр на Тернопільщині забезпечує людей роботою та гідною оплатою

20.09.2017
На ПАТ "Коржівський спеціалізований гірничо-дробарний кар'єр", який займається видобувничою діяльністю в Монастириському районі, працевлаштовано 106 людей.

Микола Люшняк: «Якщо сьогодні ми не змінимо ставлення держави до сімейного фермерства, то завтра держави не буде»

15.09.2017
Днями підприємство Петра Гадза прийняло на Бучаччині виїзне засідання Комітету з питань аграрної політики і земельних відносин.

Легалізація іноземних авто: ініціатива нардепа з Тернопільщини

12.09.2017
На початку минулого літа Президент України доручив Кабміну розробити закон для власників машин на європейській реєстрації.

Шляховики продовжують ремонтувати дороги Тернопільщини

11.09.2017
На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області сьогодні тривають роботи з капітального, поточного середнього ремонту та ліквідації ямковості.