СПОРТ

Баскетбольний «Тернопіль-ТНЕУ» вдома обмінявся перемогами з «Дніпром-2» (фоторепортаж)

08:27 25.04.2017

Баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ» обмінявся перемогами з дніпровським «Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» в останньому турі регулярного чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги.

Квартет тернопільських борців здобув чемпіонство на домашньому турнірі «Орлятко» (фоторепортаж)

21:33 24.04.2017

Четверо тернопільських борців греко-римського стилю здобули золоті нагороди на традиційному всеукраїнському турнірі «Орлятко-2017».

Близько тисячі юнаків боролися у Тернополі за титул чемпіона України зі змішаних єдиноборств (фоторепортаж)

17:21 24.04.2017

На минулих вихідних у Тернополі відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА.

Тернополяни перемогли в Чемпіонаті України з флорболу серед юніорів

12:00 24.04.2017

Команда тернопільського флорбольного клубу «Вікторія» здобула  перемогу в чемпіонаті України з цього виду спорту.

Найкращі бійці змішаних єдиноборств України будуть битися сьогодні у «Подолянах» (пряма трансляція)

17:38 22.04.2017

Сьогодні, о 19.00, розпочнеться фінал Чемпіонату України з ММА. Шанувальники спорту можуть у он-лайн режимі спостерігати за фіналами учасників вікової групи 18-21 р.

2017 рік почався успіхами для тернопільських борців греко-римського стилю

11:40 21.04.2017

У стінах дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби вирішили підбити позитивні підсумки роботи та влаштувати нагородження.

Близько півтисячі юнаків у Тернополі зійдуться в бою за Всеукраїнську першість зі змішаних єдиноборств

01:15 19.04.2017

У місті відбудеться Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та молоді.

Тернополянка Аліна Сивак «під прапором» Львова здобула золото Чемпіонату України з вільної боротьби та їде на першість Європи (фоторепортаж)

15:31 13.04.2017

Тернополянка Аліна Сивак завоювала золоту медаль на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1997-1999 років народження.

Гандбольний «Економ-Універ» у Тернополі не зміг виграти жодного матчу плей-офф (фоторепортаж)

20:14 12.04.2017

Гандбольний клуб «Економ-Універ» (Тернопіль) зазнав двох поразок у матчах фінальної серії чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги.

Волейбольній «Галичанці-ГАДЗ» вдалося зберегти другу сходинку після першого фінального туру у Тернополі (фоторепортаж)

10:58 09.04.2017

Жіночий волейбольний клуб «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» продовжує посідати другу сходинку турнірної таблиці у загальному заліку Чемпіонату України серед команд Суперліги.