СПОРТ

Тернопільська спортсменка встановила новий рекорд України серед легкоатлеток

14:12 20.07.2017

На Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у польському місті Бидгожі 13-16 липня, вихованка Тернопільської школи вищої спортивної майстерності Наталія Стребкова здобула для області перше срібло.

Ващук, Коновалов, Нагорняк та інші зірки футболу зіграли на новому стадіоні у Вишнівці (фоторепортаж)

16:29 05.07.2017

Зіркова національна збірна України серед ветеранів зіграла показовий матч у смт. Вишнівець під час відкриття нового стадіону.

17-річний тернопільський боксер Захар Степанов став майстром спорту України

13:35 02.07.2017

У 18-му Турнірі з боксу серед молоді пам’яті Євгена Кужельного у Хмельницькому, почесне звання – «Майстра спорту України» та статус найкращого боксера країни здобув 17-річний Захар Степанов.

Футболісти-аматори, держслужбовці за професією виборювали кубок з міні-футболу (фото)

10:06 29.06.2017

З нагоди Дня Конституції на спортивному майданчику ТНЕУ стартували змагання з міні-футболу серед команд-аматорів, які представляють державні організації Тернопільської області.

На «Циганці» за спальний мішок, надувний матрац та інші призи змагалося 11 волейбольних команд (фоторепортаж)

18:06 26.06.2017

Пляж «Циганка» цієї неділі принаджував тернополян не тільки новенькою алеєю, скейтпарком, а ще і змаганнями із пляжного волейболу.

Дівчата з регбійного «Універ» завоювали лаври на Всеукраїнській Універсіаді у Хмельницькому

08:56 24.06.2017

На XII Всеукраїнській Універсіаді з регбі-7 студентки з тернопільського «Терену» не тільки найсильнішим українським регбісткам тернопільську показали силу, але й третє переможне місце для команди вибороли.

Руками, ногами і кров’ю виборювали перемогу польсько-українські бійці на «Битві за честь» з фрі-файту у Тернополі (фоторепортаж)

11:13 18.06.2017

На міжнародному турнірі з фрі-файту «Битва за честь» у ТРЦ «Подоляни», тернопільські «Характерники» показували полякам козацьку силу та виборювали для команди нові перемоги.

Сестри Вероніка та Катерина Кондратенки стали чемпіонками на борцівському турнірі у Польщі (фото)

12:05 10.06.2017

Тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенки, у своїх вагових категоріях, стали чемпіонками Міжнародного турніру з вільної боротьби імені Тадеуша і Зигмунда Струса.

До україно-польської «Битви за честь» тернопільські чемпіони з фрі-файту готуються, тренуючись по 12 разів на тиждень

11:36 10.06.2017

Рівно за тиждень, 17 червня, у Тернополі відбудеться міжнародний турнір з фрі-файту «Битва за честь».