СПОРТ

Ефектні відео та фото феєричного нокауту у виконанні тернопільського чемпіона Миколи Гринчука у Кракові!

24.09.2017
Тернопільський фрі-файтист Микола Гринчук здобув титул чемпіона польської організації «Спартан файт» у ваговій категорії до 77 кілограмів.

Тернополянин Андрій Антонюк – чемпіон світу з греко-римської боротьби серед військовослужбовців

24.09.2017
Учора, в литовському місті Клайпеда завершився 32-й Чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед військових.

Тернопільський фрі-файтист Микола Гринчук здобув чемпіонський пояс у Польщі, жорстоко нокаутувавши місцевого бійця

23.09.2017
Тільки що у Польщі, вихованець тернопільського бійцівського клубу «Характерник» Микола Гринчук здобув чемпіонський пояс «Спартан файт» у категорії до 77 кілограмів.

Тернополянка Катерина Кондратенко стала чемпіонкою престижного турніру на Закарпатті

20.09.2017
Тернополянка, учениця ЗОШ№17 Катерина Кондратенко стала чемпіонкою серед дівчат ІХ Міжнародного турніру зі спортивної боротьби пам’яті видатного борця Карпатського краю С.Кутлана та видатного тренера Закарпаття Е. Кудрона.

Тернополяни здобули перемогу у дербі двох «Нив» (фоторепортаж)

17.09.2017
Учора, 16 вересня, футбольний клуб «Нива» в дванадцятому турі Другої ліги вдома здобув мінімальну перемогу над вінницькою «Нивою-В» — 1:0.

Двом спортсменкам з Тернопільщини та їх тренерам призначено президентські стипендії

05.09.2017
Двом біатлоністкам з Тернопільщини та їхнім тренерам призначено президентські стипендії для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту.

Пам'ять загиблого айдарівця Андрія Юркевича вже втретє вшанували футбольним турніром (фоторепортаж)

03.09.2017
Вісім любительських команд взяли участь у турнірі з міні-футболу пам’яті загиблого героя АТО, бійця добровольчого батальйону «Айдар» Андрія Юркевича.

У IV Всеукраїнському турнірі з волейболу Тернопільська «Галичанка» ввійшла у трійку кращих (фоторепортаж)

31.08.2017
Протягом 28-30 серпня у спорткомплексі ТНЕУ відбувався IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед  чотирьох жіночих команд, де команда з Тернополя здобула переможне місце.

На «Динамо» та «Циганку» з’їхалося 13 команд із пляжного волейболу з усієї Тернопільщини (фоторепортаж)

29.08.2017
У Тернополі відбувся ІІІ відкритий турнір з пляжного волейболу, який зібрав на двох спортмайданчиках команди професіоналів та любителів з Тернополя та області.

Величезний торт, обливання шампанським та омріяний кубок: у Тернополі нагородили чемпіонів світу з водно-моторного спорту (фоторепортаж)

28.08.2017
У Тернополі на офіційному закритті чемпіонату світу та Європи із водно-моторного спорту відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів.