Читайте нас в соціальних мережах

У громаді на Тернопільщині вирішили не вимикати вуличне освітлення до 22.30

Понеділок, 16 грудня 2024 19:30
У Шумській громаді, що на Тернопільщині відбулося голосування щодо того, до якої години має бути вуличне освітлення. 

Про це розповів голова громади Вадим Боярський. 

"Дякую усім хто прийняв участь в обговоренні та опитуванні щодо питання вуличного освітлення. Результати опитування: 62,1% підтримують ввімкнення вуличного освітлення в центрі м.Шумськ до 24:00 години (до початку комендантської години); 1,7% — до 23:00; 17,7% — до 22:00; 3,3% — до 21:00; 12,4% — до 20:00; 2,8% — не вмикати вуличне освітлення. Всього взяло участь в опитуванні 1156 осіб. Рішення - враховуючи те, що за увімкнення вуличного освітлення до 24-00 проголосувало більшість громадян (62%) та те, що за раніше вимкнення проголосувало близько 40% - пропонується компромісне рішення (враховуючи пропорційність голосів), а саме: вимикати в центрі міста вуличне освітлення в 22-30 (надіюсь, що цей компроміс буде прийнятним усім)", - написав Вадим Боярський. 

Отже, з огляду на вкрай небезпечну ситуацію на центральній вулиці, прилеглих до неї територій та об’їзній дорозі в місті Шумськ, де спостерігається значний трафік автомобілів і перехожих, а також відповідно до рекомендацій щодо забезпечення безпеки руху, вуличне освітлення буде ввімкнене до 22:30.

За статистичними даними, ввімкнене вуличне освітлення знижує ризик ДТП і правопорушень на 30%. У темний час доби ризик нещасних випадків, пов’язаних із поганою видимістю, значно зростає.



Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ