Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільський ветеран отримав грант та допомагає побратимам на передовій

Вівторок, 08 жовтня 2024 12:37
Віталій Шепель, військовий хімік, ветеран з Тернополя, започаткував власну справу, отримавши 20 тисяч євро на обладнання від програми «Курс на Незалежність» для підтримки регіональних підприємців.

«Курс на незалежність» підтримує регіональних підприємців у розвитку їхніх виробництв. За словами чоловіка, відповідно до умов гранту, він працевлаштував двох працівників і передав 10% продукції від суми гранту своїй територіальній громаді. Завдяки отриманим коштам чоловік виготовляє сушену їжу, частину якої передає побратимам на фронт.

Зараз ветеран виготовляє батончики з 6 різними смаками, ще 4 знаходяться на стадії розробки.

Інгредієнти для батончиків Віталій вирощує у себе вдома. Збирає яблука, висушує ягоди, використовує додатки: льон, насіння соняшника, насіння гарбуза, м’яту, а також пророщену спельту. 

В минулому Віталій служив у ЗСУ та працював у ДСНС Тернопільщини. 

"Я знаю, які продукти необхідні, адже часу готувати їжу там немає, коли ти повертаєшся з бойових, то хочеш поїсти та лягти спати. Служив у різних підрозділах, в мене були хлопці і в ССО, де я закінчив свою службу. Вони виконують специфічні завдання, то для них ці батончики, коли вони виходять на виконання завдання, то це просто неймовірно. Адже вони легенькі і ситні. Ти два з’їсиш і більше не зможеш", – розповідає про переваги своєї продукції підприємець.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ