Читайте нас в соціальних мережах

П’яні ганяли Тернополем: оштрафували 8 водіїв

Понеділок, 16 вересня 2024 16:33
Водіїв, які керували напідпитку, оштрафували у Тернополі.

За минулі вихідні патрульні виявили 8️ водіїв, які керували транспортними засобами, ймовірно, в стані сп'яніння, повідомили у патрульній поліції Тернопільської області.

На зупинених керманичів патрульні склали адміністративні матеріали: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП — 7 протоколів; за ч. 2 ст. 130 — (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння особою, яка двічі протягом року притягалася за це ж саме правопорушення) КУпАП — 1 протокол.

Також правоохоронці нагадують про відповідальність за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння:
за ч. 1 ст. 130 — штраф 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік;
за ч. 2 ст. 130 — штраф 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
за ч. 3 ст. 130 — штраф 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу;
за ч. 4 ст. 130 — штраф 34000 або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.


photo_2024-09-16_09-32-54.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Лэна 16.09.2024, 18:50
Тернополянин,по внiстю згigна,а знаете,якщо пан президент чи хтось з нероб 450,будуть пig алкоголем чи наркотою за кepмом,нixто слова кривого не скаже,так що ось така у нас держава,де поняття закон та порядок це те ж саме,що для нас китайський алфавiт,ганьба, стид i позор такiй краiнi
Скарга
0 #1 Тернополянин 16.09.2024, 18:36
П'яні ганяють по місту і ТЦК СП для них не існує, а простому із села викручують руки і де справедливість і хто за це відповідає.
Скарга

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ