Під час початку засідання депутати Тернопільської обласної ради привітали нового депутата.
Про це повідомляють журналісти Тернопіль 1.
"Під час сесії Тернопільської обласної ради новим депутатом від фракції ВО «Батьківщина» офіційно став Петро Васько. Він склав присягу та набув депутатських повноважень", - зазначають у спільноті.



