Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка пропонує навчання за кошти державного бюджету, так і за кошти фізичних або юридичних осіб.
«Це ваш шанс поринути у світ високих стандартів освіти, розширити горизонти своєї професійної діяльності та зробити вагомий внесок у розвиток науки і культури. Не пропустіть можливість стати частиною інтелектуальної еліти ТНПУ!» - повідомляють у соціальних мережах приймальної комісії університету.
Нагадаємо, що 22 серпня о 18:00 завершується прийом заяв на вступ в магістратуру ТНПУ.
Цьогоріч наш університет може запропонувати хороші обсяги державного замовлення за усіма спеціальностями / освітніми програмами.
Увесь перелік спеціальностей/освітніх програм доступний за покликанням: https://tnpu.edu.ua/abiturient/pdf/2024/dodatok_7.pdf
Детальнішу інформацію щодо вступу можна отримати в приймальній комісії ТНПУ:
- Тел. (098) 416-65-93 + viber
- Тел. (063) 952-00-05 + telegram
- Тел. (0352) 53-39-58
- Email: [email protected]
Або особисто завітати у головний корпус ТНПУ, що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Максима Кривоноса, 2 – 11 кабінет.
Коментарі
Вчений світ і не знає, хто такий Буяк! Це для тернополян він величина, а для міжнародної спільноти - прищик на рівному місці. Провінціяльна гордість у всій своїй красі!
З радістю повідомляємо, що ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Буяк посів гідне місце у рейтингу 1000 найкращих ректорів світу.
Богдан Буяк - доктор філософських наук, професор, член-кореспонде нт НАПН України представив університет на усіх рівнях: зайняв 18 місце в Україні, а в Тернопільській області став першим!
Сердечно вітаємо Богдана Богдановича із світовим визнанням! Щиро зичимо міцного здоров'я, наснаги, успіхів в роботі і нових досягнень на благо Батьківщини і рідного ТНПУ!
Закономірно, що ТНПУ як найкращий педагогічний університет України, окрім інших чисельних здобутків, має також найкращого ректора.
Загалом Україна займає 34 місце у рейтингу країн за рівнем якості та результативност і ректорів та університетів на користь громадян.
Рейтинг складався із врахуванням діяльнісного підходу за рядом критеріїв. Як повідомляють автори, враховувалися досягнення студентів, внесок університету в розвиток економіки країни, вплив на розвиток світу, країн, рівень професійного розвитку співробітників тощо.