"Будуть застосовані п'ять черг ГОП для юридичних споживачів. Відключення електроенергії для побутових споживачів на разі не передбачається. Проте, енергетики наголошують, що надзвичайно важливим зараз є економія електроенергії всіма споживачами, особливо в години пікового навантаження. Будь ласка, не вмикайте одночасно потужні електроприлади, вимикайте світло в порожніх приміщеннях, перенесіть прання на нічні години. Дякуємо споживачам за ощадливе використання електроенергії", -повідомили енергетики.
На Тернопільщині сьогодні знову вводяться графіки відключення світла для підприємств
Четвер, 09 травня 2024 15:57
За вказівкою диспетчера НЕК "Укренерго" в Тернопільській області з 18:00 год. 09 травня до 07:00 год. 10 травня вводяться в дію графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для підприємств!
ОСТАННІ НОВИНИ
- 11:53 До 23-ї години: у Тернополі п'яти ресторанам та кафе погодили нічний графік роботи на рік (відео)
- 11:40 Батьківську плату погодили у художній та музичній школах Тернополя (відео)
- 11:25 З 25 червня у Тернополі обмежують рух вантажівок (відео)
- 11:18 Нового депутата зареєстрували у Тернопільській обласній раді (фото)
- 11:07 Майже на місяць перекриють на ремонт вулицю Бродівську у Тернополі (відео)
- 10:58 87,34 гривень за куб: у Тернополі з 1 липня зростає вартість водопостачання (відео)
- 10:53 В пам'ять про двох загиблих воїнів у Тернополі встановлять меморіальні таблиці (відео)
- 10:45 Поліцейські Тернопільщини долучилися до спецоперації "Рубікон" та викрили десятьох учасників наркобізнесу (фото)
- 10:35 Викрали висаджені квіти з території Скалатської лікарні (фото)
- 10:25 Житель Чортківщини планував придбати талони на пальне, натомість втратив 9 тисяч гривень


