Про це розповіли у медичному закладі.
"Шановні мешканці громади! Нещодавно на території нашої лікарні були висаджені квіти з метою благоустрою та створення комфортного середовища для пацієнтів, відвідувачів і працівників. На жаль, знайшлися особи, які вирішили привласнити результати чужої праці та викрали висаджені квіти. Даний факт зафіксовано камерами відеоспостереження, а особу правопорушника встановлено, - наголошують у лікарні. - Ми пропонуємо цій людині добровільно визнати свій вчинок та вибачитися. У разі відсутності реакції інформація та відеоматеріали будуть оприлюднені в мережі, а також буде подано відповідну заяву до правоохоронних органів для надання правової оцінки діям порушника".




