Читайте нас в соціальних мережах

Викрали висаджені квіти з території Скалатської лікарні (фото)

Середа, 24 червня 2026 10:35
З території лікарні у Скалаті, що на Тернопільщині, місцеві жителі викрали нещодавно висаджені квіти. 

Про це розповіли у медичному закладі. 

"Шановні мешканці громади! Нещодавно на території нашої лікарні були висаджені квіти з метою благоустрою та створення комфортного середовища для пацієнтів, відвідувачів і працівників. На жаль, знайшлися особи, які вирішили привласнити результати чужої праці та викрали висаджені квіти. Даний факт зафіксовано камерами відеоспостереження, а особу правопорушника встановлено, - наголошують у лікарні. - Ми пропонуємо цій людині добровільно визнати свій вчинок та вибачитися. У разі відсутності реакції інформація та відеоматеріали будуть оприлюднені в мережі, а також буде подано відповідну заяву до правоохоронних органів для надання правової оцінки діям порушника".

 

728984407_1045497308223746_3339463579427315435_n.jpg

728255198_1045497634890380_7329604068489284669_n.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ