Так, в області буде хмарно, вітряно, йтиме мокрий сніг, а на дорогах – ожеледиця.
«26 січня Тернопільщина перебуватиме в тиловій вітряній частині циклону та під дією його атмосферних фронтів. Очікується хмарна погода. Вночі помірний, вдень невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, пориви 15 – 20 м/с, вночі та вранці хуртовини. Температура впродовж доби від 3° морозу до 2° тепла», - повідомляють в Тернопільському обласному центрі з гідрометеорології.
У наступні дні прогноз погоди також не радуватиме:
27 січня: Хмарно. Опади. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, вранці та вдень пориви 15 – 20 м/с. Температура впродовж доби від 4° морозу до 1° тепла.
28 січня: Хмарно. Вночі по всій території, вдень місцями невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с. Температура впродовж доби 0 – 5° морозу.
Коментарі