Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині визначили 20 міст, де можлива когенерація для додаткового живлення важливих об’єктів

Четвер, 05 березня 2026 08:30
Начальник Тернопільської ОВА Тарас Пастух провів дві зустрічі з окремими головами ТГ Кременецького та Тернопільського районів у межах запланованих щомісячних нарад.

На зустрічах обговорили енергетичну стійкість області.

Розроблено комплексний план на 2026 рік із розподіленою генерацією та захистом критичної інфраструктури.

ОВА визначила 20 міст, де можлива когенерація для додаткового живлення важливих об’єктів, а також пропонує розвивати акумулювання енергії для стабільності електропостачання.

«Це питання вже завтрашнього дня. Інвестиції в енергоакумулятори та когенерацію вигідні для громад і підвищують стійкість інфраструктури», зазначив Тарас Пастух.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ