Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільщина виступає проти скандального законопроекту 9103 про інститут реєстрованих партнерств

Середа, 10 травня 2023 20:32
Сьогодні, 10 травня, у приміщенні Тернопільської обласної ради, під головуванням Михайла Головка відбувся форум «За християнські цінності».

Участь у форумі взяли представники духовенства, громадськості, депутати, військові , небайдужі мешканці Тернопільщини.

"Усі ми добре розуміємо, що в Україні триває війна і наші славні військові ЗСУ знищують ворога. Та як з'ясувалося у тилу в нас є нова війна - за збереження інституту родини, за традиційні сімейні цінності, за сім'ю, де є чоловік і жінка, які люблять один одного і є частиною українського суспільства та важливою складовою української державності. Нині, депутати пропонують нам законопроект 9103 про реєстровані партнерства, який ніби то має допомогти парам, які не хочуть або не можуть оформити шлюб, та не мають змоги отримати такі ж права, що й одружені. Зокрема, це стосується одностатевих пар, серед яких пари ЛГБТ-військових. Про те Міністерство оборони жодних опитувань серед військових щодо ЛГБТ-приналежності не проводил", - відзначив Віктор Козорог, голова Тернопільської районної ради. 

Більше того, самі військові, які нині виступали у цьому залі, відзначили, що вони проти прийняття даного законопроекту.

"Також розробники цього закону грунтуються на якихось там опитуваннях, де було задіяно близько 2500 тисяч осіб, половина з яких навіть не захотіли обговорювати це питання взагалі. На мою думку прийняття цього закону суперечить українській державності та ціностям і традиціям українського народу. Сім'я це жінка, чоловік та їхні діти. Саме така родина є частиною громади, а далі певного регіону та цілої країни. Це як цеглина, з якої будують дім, якщо цегли не буде ми не матимемо міцного будинку. Я, та усі хто зібралися у цьому залі одностайні - ми проти прийняття даного відверто антиукраїнського та пропагандистського закону", - наголосив Віктор Козорог. 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #1 Григорій 10.05.2023, 21:03
А як же Європа, про яку ви репетуєте, що Україна - це Європа? У Європі одностатеві шлюби - норма. Ви вже визначіться, Вася чи не Вася! А то на словах, ви європейці, а на ділі - ні!
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ