Читайте нас в соціальних мережах

Депутати облради звернуться до Уряду з вимогою відновити на Тернопільщині ліквідовані держоргани 

Середа, 29 березня 2023 11:15
Детутати звернуться до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою відновити на Тернопіллі ліквідовані держоргани.

Про це повідомив у Facebook голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

За його словами, протягом останніх 10 років у нашому краї відбулися процеси ліквідації багатьох територіальних органів і залишилися лише їх філії.

Зміни торкнулися управлінь та відділень Міністерства юстиції, Нацбанку, служби з питань праці, аудиторської служби, агентства лісових ресурсів, Фонду держмайна та ін. Натомість утворюються міжрегіональні територіальні органи, центри яких знаходяться у Львові, Франківську та Хмельницьку.

Голова облради вважає, що поступова ліквідація головних управлінь в регіоні ставить під сумнів потребу існування самого регіону як адміністративної одиниці.  

"З моєї ініціативи було прийняте звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з чіткою вимогою: вирішити питання щодо відновлення роботи ліквідованих обласних територіальних органів у Тернопільській області.

Сподіваємося, що голос депутатського корпусу найвищого представницького органу Тернопільщини буде почутий у Києві. І нікому ніколи не підніметься рука поставити підпис під рішенням про ліквідацію нашої патріотичної, мальовничої, релігійної та неповторної області", – зазначив Михайло Головко.

Коментарі  

0 #2 Григорій 30.03.2023, 12:34
Колись ми не уявляли, як буде без санстанції. Її ліквідували - і нічого, люди не потруїлись. Так і тут. Проживемо без цих корупціонерів.
Скарга
+3 #1 Михайло 29.03.2023, 20:33
Ця гоп компанія злодіїв чує, що скоро не буде ким управляти і з чого доїти гроші, так як всі органи з Тернопільщини пішли і хлопці зрозуміли що скоро і до них дійде черга і пішли на випередження, а пан Головко бачить що купон потрібно буде здавати і прийдеться плати не малі гроші і з своєї кишені. Ці великі комбінатори не привикли витягувати а привикли тільки брати.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ