Читайте нас в соціальних мережах

Їсти неможливо: директор Тернопільського м'ясокомбінату пояснив, як зіпсовані тушонки потрапили до ЗСУ

Субота, 18 лютого 2023 10:45
Днями, в мережі TikTok, користувач Андрій Виприцький опублікував відео, на якому військові ЗСУ отримали зіпсовану свинину тушковану. 

"На вигляд баночка нівроку. Це навіть паштетом не назвати, запах квашеної капусти, банки нам привезли вчора. Відкрили - їсти неможливо, бо це мусор, вона кисла, вона має тошнотворний запах. Виробник цієї тушонки - ФОП Ратушняк В.В", -йдеться у відео. 

Адреса даного виробництва - село Острів, Тернопільська область, Тернопільський район, вулиця Промислова, 1. За даною юридичною адресою розташований і «Тернопільський м’ясокомбінат».

Директором даного підприємства, а за сумісництвом і керівником Тернопільського м'ясокомбінату є - Віктор Ратушняк. 

Підприємець відповів на критику, назвавши дану ситуацію частиною браку великого виробництва. 

"Будь-яке масове виробництво може мати невелику частину браку. Невелику, тому що я отримав багато позитивних відгуків та слів вдячності за якість, безпечність та потрібність нашої продукції, особливо там, де немає змоги приготувати їжу в кухонних умовах, -зауважив Віктор Ратушняк. Я не знімаю з себе відповідальності, навіть незважаючи на те, що нам невідомо, в яких умовах підприємство-замовник везло продукцію та зберігало її. Я не відмовляюся від зустрічі з будь-якою людиною, яка має претензії до якості виробленої мною продукції, та до обговорення деталей, а при виясненні всіх обставин - і до заміни продукції".

 

 

1

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #4 Ірина 22.05.2024, 11:20
В травні 2024 р купила так званий " паштет" селянський. Шановні злодії м'ясокомбінату їжте його самі і дайте своїм дітям
Скарга
0 #3 АЯ 20.02.2023, 07:49
Шобло Бляді
Скарга
+3 #2 Правда 20.02.2023, 07:01
Якщо брак то як він опинився на ринку, а тим більше в ЗСУ, а може нагодувати цими тушонками депутатів ВР і керівництво агрофірми.
Ви подивіться на банку і як вона грамотно виготовлена, один замовник другий виробник в кінцевому результаті гавно і Ви хлопці їжте та воюйте, а ще потрібно перевірити за скільки ці злодюги продали це лайно ЗСУ.
Скарга
0 #1 Тернополянин 19.02.2023, 06:12
Маємо бренд і так помагаємо ЗСУ, а сволочі так обнагліли що думають тільки про гроші а також потрібно перевірити куди йдуть здохлі свині з цього замаскованого великого господарства.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ