Читайте нас в соціальних мережах

Випускниця з Бережан отримала по 200 балів на НМТ з англійської та математики

Понеділок, 22 червня 2026 19:13
На національному мультипредметному тесті випускниця Бережанського ліцею №1 Анна Мада отримала максимальні 200 балів одразу з двох предметів.

Випускниця здобула 200 балів з англійської мови та 200 балів з математики.

«Такий результат – не випадковість, а роки підготовки, дисципліна та повна концентрація на меті. Упродовж навчання у нашому закладі освіти випускниця продемонструвала винятковий рівень знань і наполегливості», - поділилися у ліцеї.

Вчителі дівчини: Путеря Л. Є. та Колодійчук О. В.

 

726357874_1610249914437547_2998974862683341885_n.jpg


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ