Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині звільнили з посади керівника податкової Михайла Яцину

Четвер, 05 січня 2023 13:48
Сьогодні, 5 січня, "Тернополянам" стало відомо, що своє крісло покинув головний податківець Тернопільщини - Яцина Михайло Васильович. 

Причина - корупційні схеми, які досі працюють в Головному управління ДПС у Тернопільській області. 

Нагадаємо, наприкінці серпня на хабарі у розмірі 5 000 доларів США зловили заступника керівника ГУ ДПС у Тернопільській області Сергія Бабія. 

Після цього, громадськість та й у столиці заговорили про звільнення безпосереднього керівника Сергія Бабія - Михайла Яцини.

Зокрема, Голова комітету у Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев відзначив, що "риба гниє з голови", і варто звільнити відразу за Бабієм і Яцину.  

Та Михайло Васильович відразу ж захворів та пішов на лікарняний, а сьогодні 5 січня 2023 року вийшов і одразу ж був звільнений. 

Михайла Яцину звільнили за згодою сторін, на підставі його заяви та зобов'язали виплатити йому розрахунок. 

Нагадаємо також, що 24 вересня 2020 року на хабарі зловили були заступника начальника Тернопільської податкової Євгена Воробця та його сина, які вимагали та отримали хабар у розмірі 1 мільйон гривень. 

Суди по цій справі досі тривають. 

 


Коментарі  

0 #3 Григорій 07.01.2023, 16:30
- Самуїле Ізраїлевічу, як ви вважаєте, у нас зможуть таки перемогти корупцію?
- Думаю, що зможуть.
- Шо, і ви серйозно в це вірите?
- Таки да. Одне тільки мене бентежить: якщо за корупції чиновники в середньому беруть із кожного олуха по тисячі баксів, то скільки вони братимуть у середньому після того, як корупція буде переможена?
Скарга
+1 #2 Володимир 05.01.2023, 14:55
Повістку і на передову
Скарга
0 #1 Олена 05.01.2023, 14:06
Він Михайло, а не Петро
Скарга

Додати коментар