Читайте нас в соціальних мережах

Заступника начальника Тернопільської податкової Євгена Воробця та його сина затримали на хабарі у мільйон (фото)

Четвер, 24 вересня 2020 18:46
Сьогодні, 24 вересня, близько 16-ої години у Тернополі, три групи СБУ, ДБР та "Альфи" затримали на вимаганні та отриманні хабара у розмірі 40 тисяч доларів - більше мільйона гривень податківця, його сина та їх спільників.

Затримали - Євгена Воробця - заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області та його сина Василя Воробця з другом Андрієм, а також декілька осіб з кримінального світу у Тернополі. 

Тернополянам стало відомо, що затримання відбувалося у трьох різних частинах міста - на майданчику біля автозаправки біля заводу "Ватра" та у приватному секторі Тернополя. 

Одна із груп затримала податківця Євгена Воробця на робочому місці, друга група - його сина - Василя Воробця зі спільником на автозаправці і третя - бандитів, яких найняв податківець для вимагання та одержання хабара у розмірі 40 тисяч доларів - більше мільйона гривень - за містом. 

До слова, затриманий податківець - Воробець Євген Васильович - обіймає посаду заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області, радник податкової та митної справи І рангу. 

Податківець вимагав та отримав хабар у розмірі 40 тисяч доларів від місцевого жителя за те, щоб той безперешкодно займався своєю підприємницькою діяльністю. 

За нашими даними, спершу податківець просив по доброму, а згодом найняв бандитів та став залякувати чоловіка та погрожувати йому та його родині фізичною розправою. 

До вимагань долучився також і син податківця - Василь Воробець, хлопець зі спільником Андрієм також неодноразово зустрічалися з потерпілим та спершу просили заплатити по-доброму, а згодом попередили, що якщо грошей не буде, то щось може статися з ним, або ж його родиною. 

Сьогодні, при передачі 40 тисяч доларів хабаря, спецпризначенці затримали податківця - Євгена Воробця, його сина - Василя Воробця, спільника Андрія та декілька бандитів, яких податківець найняв, щоб "вибити" гроші. 

Додамо, що згідно декларації за 2019 рік, Євген Воробець досить небідний чиновник - має дві квартири у Тернополі, два житлових будинки у селі Боричівка, Теребовлянського району та Байківці, Тернопільського району, два гаражі у Тернополі, 11 земельних ділянок у різних районах області, дружина - Галина Воробець має перукарню у Тернополі, також податківець задекларував тваринницькі приміщення у селі Клебанівка, Підволочиського району та селі Колодне, Збаразького району, та інші нежитлові приміщення.

Є у власності родини Євгена Воробця і дві автівки - Тойота Сamry 2004 року випуску та Toyota Land Сruiser 2011 року випуску. 

І все це добро на зарплату у розмірі 125 951 гривень в рік, а бо ж 10 тисяч 495 гривень в місяць. 

Готівкою родина Воробців має вдома 580 тисяч гривень. 

Ми будемо тримати в курсі наших читачів щодо перебігу та розслідування даної резонансної справи, адже бандити, навіть якщо вони податківці мають сидіти у тюрмах. 

До слова, ще 3 вересня цього року у Тернополі на вулиці Купчинського на хабарі у розмірі один мільйон гривень  затримали  - головного податкового міліціонера області Олега Дурняка та його спільника і колегу Миколу Воробця - заступника начальника відділу Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Сьогодні, Тернополянам стало відомо, що обох податківців випустили під заставу, надіємося Євгена Воробця так просто не відпустять, зважаючи на вимагання та отримання хабара у розмірі 40 тисяч доларів, а також численні погрози та співпрацю з бандитами.

 

 

 


Коментарі  

+4 #8 Ihrok 26.09.2020, 01:08
Тато вчив сина правильно працювати
Скарга
+5 #7 Дурняк 25.09.2020, 22:38
Аферистка Марія Василівна сьогодні створює податкові площадки у Львові разом з бухгалтером Ігорком Комендатом. Від 7% до 11% і погоджений любий податковий кредит.
Темниця плаче за ними, дияволи.
Скарга
+4 #6 Кравець 25.09.2020, 22:27
Корупціонер Якимчук бере 3% від загальної суми заблокованої податкової накладної. Це прикриває заробітчанин Пунька. А здійснює нагляд за ними мотоцикліст Комендат. Дограється. СБУ не спить.
Скарга
+8 #5 Тернополянин 25.09.2020, 22:09
Комендат здирник побудував в Заліщиках сонячні батареі разом з Білоусом на території 45га. А це приблизно 23 млн євро інвестиціі. Де дивиться СБУ і ДБР ?
Скарга
+8 #4 Саша 25.09.2020, 11:36
До цього списку добавте ще корупціонера Лісницького Валєру, який в парі з податковими полісменами роздерли не одне підприємство .
Скарга
+9 #3 Сан Санич 25.09.2020, 11:04
СБУ молодці
Скарга
+9 #2 людмила 25.09.2020, 09:30
давно пора виявляти хабарників і наказувати по Закону.
Скарга
+11 #1 Сергій 24.09.2020, 23:12
Основний хабарник- злочинець - це Комендат, який руками Пуньки і Якимчука збирають данину з усіх підприємст ( деколи і останнє забирають)
Горіти вам у вогні.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ