Читайте нас в соціальних мережах

Чужі не зламали і своїм не дам: легендарна "Пташка" з Тернопільщини відповіла на хейт через подяку президенту

Понеділок, 05 грудня 2022 10:30
Війну з російськими окупантами ми ще не виграли, проте, на 9-му місяці протистояння досі плутаємо грішне з праведним і політику з реальними Героями. 

Так, два дні тому, на власній сторінці у Фейсбук Катерина Поліщук, легендарна "Пташка" з Тернопільщини, яка пережила "Азовсталь", полон та повернулася додому, подякувала президенту України Володимиру Зеленському за стійку позицію та лідерські якості. 

"Це справжній лідер та керівник. Не всі рішення зрозумілі широкому загалу, проте шлях до перемоги стрімкий і наполегливий. Дякую йому. це надлюдська відповідальність та титанічна праця. Критикувати і поливати брудом можуть лише люди, які близько не уявляють масштаби його відповідальності і не спроможні відповісти навіть за себе та свої дії. Це лідер, а не «лідер». Бо він попереду, а не за спинами. Це моя позиція і мені чхати хто що про неї думає", -написала Катерина Поліщук

Саме цей пост викликав обурення, як дехто вважає, саме у прихильників колишнього президента України Петра Порошенка - "порохоботів". 

Під постом, замість подяки Героїні, почалися сварки на політичну тематику. 

Ба більше того, з профілю заступниці декана факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету (НАУ), докторки філософії Ірини Лесь висміяли полон добровольця-парамедика з "Азовсталі" Катерини Поліщук (позивний – "Пташка").

Коментар Лесь залишила під публікацією, присвяченій отриманню "Пташкою" нагороди "За мужність", написав у Facebook громадський діяч Роман Синіцин.

Відповідаючи на попередній коментар про те, що парамедик пройшла жахливий полон, Лесь відреагувала саркастичним смайликом: "Жахливий полон… Плюснула кілограм 12 і така щаслива інтерв’ю рашківським каналам давала".

317305353 10209283448481365 7915454917651533329 n

Громадськість попросила звільнити Лесь з посади, натомість остання почала виправдовуватися, що її профіль "зламали". 

З метою проведення власного розслідування в НАУ створено комісію, яка вивчає наразі факти та докази щодо вказаного інциденту.

Абсурдність ситуації, що українці так сперечалися, хто кращий президент, що забули про подвиг самої Катерини Поліщук. 

Відтак, публічні особи закликали зайти на сторінку Катерини Поліщук і підтримати захисницю. 

"Зайдіть у коментарі до останніх постів Катерини Поліщук - Госпітальєрки з Азовсталі і напишіть їй декілька слів підтримки і подяки. Дівчина, яка в 20 років пережила те, що не бачив і не переживав ніхто з Другої світової. Обрала шлях воїна і захисниці, а не еміграцію в Європу. Учасник одного з найбільших військових подвигів за останнє століття. Протрималась 4 місяці у російському полоні, не здалась і не зламалась. І все для чого? Щоб абсолютний гній і непотріб, випадковий продукт зхрещування вівці з лайном, писало їй «Продалась, зешобла», «Наїла щоки в полоні»? За пост про підтримку Президента своєї країни під час війни?!", - написала Alina Mykhailova.

В одному з крайніх дописів, Катерина наголосила, що якщо чужі не зламали, то своїм вона не дасть це зробити. 

"Чужі не зламали і своїм не дам. Я чекала такої ситуації, бо ідеальний образ мене малював кожен і риси цього ідеалу були в кожного свої. А тут виявляється в мене і думка своя є, і людиною без позиції мене не назвеш, і ще й огризаюсь, а не мовчки каміння спиною ловлю. А я до того ще й лаюсь, сплю на боку і не люблю яблук. Сталевію далі; гартуюсь і будую план подальшої дипломатичної та медійної роботи для звільнення наших хлопців і дівчат. Дякую тисячам, що підтримали і підставили плече", - підсумувала "Пташка". 

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 віктор 05.12.2022, 15:12
катю ти мужня і смілива дівчина твій спів вселяе віру в перемогу.бажаю тобі щастя здоровя і успіхів в довгому і щасливому житті.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ