Читайте нас в соціальних мережах

Перші з 44: у Тернополі на маршрути виїхали нові тролейбуси «Електрон» (відео)

Понеділок, 22 червня 2026 16:02
П'ять нових тролейбусів «Електрон» розпочали роботу на маршрутах Тернополя.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Чотири нові тролейбуси вийшли на маршрут №10, ще один обслуговує маршрут №2.

За словами міського голови, це лише початок масштабного оновлення громадського транспорту міста. До кінця 2026 року Тернопіль планує отримати ще 17 нових тролейбусів, а загалом протягом двох років парк поповнять 44 машини.

«П'ять тролейбусів – уже тут. 17 – до кінця цього року. 44 – за два роки»,зазначив Сергій Надал.

Усі нові тролейбуси є низькопідлоговими та обладнані пандусами для людей з інвалідністю, батьків із дитячими візками та інших маломобільних пасажирів.

У міській раді наголошують, що оновлення транспорту має зробити громадські перевезення комфортнішими та доступнішими для всіх жителів громади.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ