Читайте нас в соціальних мережах

Псевдоволонтерів братів Козаків з Лановець залишили під вартою, правда зменшили заставу

Четвер, 01 вересня 2022 12:31
Вчора, 31 серпня, у Тернопільському міськрайонному суді відбулося чергове засідання у справі братів Андрія та Івана Козаків, яких звинувачують у присвоєнні та розкраданні коштів, які люди збирали на ЗСУ. 

На вчорашньому засідання, суддя продовжив міру запобіжного заходу для Козаків - тримання під вартою з правом внесення застави. 

Правда відтепер розмір застави набагато зменшили, якщо спершу вимагали по мільйону за кожного, то від вчора розмір застави - Козаку Андрію Васильовичу визначити заставу в розмірі 100 (сто) прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 248100 (двісті сорок вісім тисяч сто) гривень.

Козаку Івану Васильовичу визначити заставу в розмірі 120 (сто двадцять) прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 297720 (двісті дев’яносто сім тисяч сімсот двадцять) гривень.

Наступне засідання по справі Козаків заплановано провести 9 вересня. 

"Тернополяни" писали, що Машини та гроші, які присвоїли псевдоволонтери Козаки, військовим не віддали: рішення Тернопільського суду.

 На Тернопільщині керівники благодійного фонду привласнили 6,5 млн грн, призначених для ЗСУ.

Християнин з Лановець - Андрій Козак присвоїв мільйони, які збирали на ЗСУ.

Перебувають під вартою: брати Козаки, яких звинувачують у присвоєнні мільйонів, заставу не внесли.

Псевдоволонтеру Андрію Козаку з Лановець призначили заставу - більше 1 млн грн.

Більше 1 млн грн застави та 58 днів тримання під вартою: у Тернополі обрали запобіжний захід для псевдоволонтера Івана Козака (відео).

"Нас хочуть зганьбити", - підозрюваний у розкраданні волонтерських грошей Іван Козак у Тернопільському міськрайонному суді (відео).


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ