Відповідні зміни до постанови №168 Кабмін вніс 1 липня.
Водночас у документі вказано, що зміни почали працювати вже 1 червня.
Так, додаткову винагороду у 30 тисяч гривень під час воєнного стану виплачуватимуть українським військовим, які перебувають у зоні бойових дій або тимчасової окупації та оточення.
А 100 тисяч гривень зможуть отримати військові, які виконують бойові завдання, перебуваючи у зоні бойових дій. Уряд ухвалив постанову, яка передбачає додаткову винагороду військовим 28 лютого.
З того часу і до останніх змін 30 тисяч гривень під час воєнного стану могли отримати усі військові, а 100 тисяч гривень — військові, які беруть участь у бойових діях на передовій.
"Кабмін позбавив військовослужбовців щомісячної премії. Ну таке. Все одно воюватимемо. Запасної України в нас нема. Втратити її неможна. Основна винагорода - спокійна старість і мирний сон онуків. Їб...им далі. Все ок. Дякую тому, хто сказав: "Доки кількість тих, хто воює,не перевищить кількості тих, хто працює, я їх не залишу". Ми всі цінуємо це. І всі вдячні. І наші сім'ї", - прокоментувала військова з Тернополя Ліля Мусіхіна.
Коментарі
Шановні Українці це позорище щоб депутати собі підвищили заробітні плати, а військовим зменшити. Моя думка злодюги повинні бути на передку, а прості українці повинні отримувати гідну зарплату тому, що юхнє життя коштую не тридцять тисяч.