Читайте нас в соціальних мережах

Відомі компанії почали відмовлятися від співпраці з горе-блогерами, які влаштували розпусну вечірку у День пам'яті жертв Голодомору

Понеділок, 29 листопада 2021 19:52
Відомі українські та світові компанії і бренди почали відмовлятися від співпраці з горе-блогерами, які взяли участь у скандально-розпусній вечірці в честь дня народження Олександра Заліска у Львові в День пам'яті жертв Голодомору, який щороку в Україні відзначають 27 листопада. 

Про це на власній сторінці в Інстаграм написала сучасна українська письменниця Юлія Сливка. 

"Розставимо акценти. Лідери думок дуже мало говорили про Голодомор (шок), але не писала б я це, якби, окрім того, вони ще й не транслювали розваги у день скорботи. Здається, ви не розумієте, про що йдеться. Бл***ь! Ви могли просто не народитись. Не було б розваг! Нас із вами могло не бути. Винищували націю! закатували 4 000 000 нас. Нас!!! серед цих людей були ваші предки, вбийте у пошук книги національної пам’яті своє прізвище, — вам видасть дітей одного року, семи, п‘ятдесяти, дев‘яноста років, вагітних жінок. Люди їли одне одного. Люди варили свої дітей від того, що сходили з розуму від голодовки, - написала Юлія Сливка. - Кажіть. Ви зійшли з розуму теж?! Ви називаєте себе інфлюенсерами, амбасадорами, трендсетерами, але які тренди Ви задаєте?! які цінності Ви транслюєте?! це лише лук на день? Ви нічого не варті, чорт забирай. як жаль, ви нічого не варті, а за вами — й мільйони. Шкода, що ніхто не несе відповідальності за те, що він транслює, за схожий контент я передбачала б кримінальну. Ви або не визнаєте цього геноциду, або не є частиною цього народу. інакше як національна пам’ять може мати таку низьку ціну?! ви або політично упереджені, або інтелектуально обмежені. найвища міра цинізму не просто робити вигляд, що цього не було, а танцювати у день пам‘яті. Дикий сором. Ми живемо у паралельній реальності. Сподіваюсь, цей пост стане гарною нагодою не просто зненавидіти мене усім причетним, але й переглянути ставлення до контенту, бодай потайки. А нам — переглянути, на кого ми підписані. Ви є тим, за ким Ви стежите. Не будьте дном". 

У своїх сторіс Юлія повідомила, що на численні запити, міжнародні та українські компанії повідомили, що переглянули відео зі скандальної вечірки та припиняють роботу з горе-блогерами. 

Зокрема компанія Andreasmoskin.ua припинила співпрацю з усіма елітними блогерами, які 27 листопада були на вечірці. 

Компанія "Нова пошта" відзначила, що наразі у неї немає діючих контрактів з блогерами, які були на вечірці, але в подальшій роботі вони детально обиратимуть так званих лідерів думок для своєї реклами.

"Pepsi Ukraine" відзначила, що офіційне партнерство з Олександром Заліско, який і організував свято на честь свого дня народження, було припинено в жовтні 2021 року. 

У компанії "Metro Україна" наголосили, що компанія вважає неприйнятним для себе продовжувати співпрацю з блогерами - Олександром Заліском, Олександрою Пустовіт, Наталією Литвин, Олександром Куровським, Дариною Запісочною, Тетяною Самбурською та ведучим Володимиром Остапчуком, поведінка та дії яких демонструють зневагу до трагічних подій української історії.

В "Rozetka" відзначили, що обіцяють переглянути їхню співпрацю з усіма блогерами, які брали участь у заході. 

"Тернополяни" писали, що український блогер Олександр Заліско гучно відсвяткував своє 29-річчя у День пам'яті жертв Голодомору.

Вечірка з елементами еротики відгриміла 27-го листопада у львівському Будинку вчених. Гості роздягалися, стояли на столах, танцювали та брали участь у вульгарних конкурсах.

В той же час у поліції Львівської області повідомили, що склали протокол за недотримання карантинних обмежень на організатора гучної вечірки у Львові.

У суботу, 27 листопада, під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили інформацію про масове святкування в одному із закладів у центрі Львова.

Правоохоронці встановили особу організатора вечірки, 29-річного мешканця Чернівецької області

За порушення карантинних обмежень складено протокол за ч.1 ст.44-3 «Порушення правил карантину щодо людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу у розмірі від 17 тисяч гривень.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ