У Держпраці надали роз`яснення щодо того, чи можуть працівника звільнити з роботи у зв’язку із відмовою або ухиленням від вакцинації проти COVID-19.
Так, із урахуванням норм статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» працівники юридичних осіб, визначених наказом Міністерство охорони здоров'я України 04 жовтня 2021 року № 2153, які відмовляються або ухиляються від щеплень, відстороняються від роботи відповідно до законодавства про працю шляхом видання роботодавцем наказу (розпорядження).
Та підстави для звільнення таких працівників відсутні.
Тернополянам роз'яснили чи можуть їх звільнити з роботи за відмову від вакцинації
П'ятниця, 12 листопада 2021 19:30
Тернополянам роз'яснили чи можуть звільнити з роботи за відмову від вакцинації від COVID-19.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 14:26 Знищили дерева на проспекті Злуки в Тернополі
- 18:39 Через відключення світла громади Тернопільщини розглядають дистанційне навчання до 1 лютого
- 18:21 Військовий священник РПЦ у Криму: служіння армії РФ, кураторство УПЦ МП і тінь родинних злочинів (фото)
- 18:19 Благодійники з Тайваню передали для Тернополя генератор
- 17:41 Нові правила утримання домашніх тварин: Рада підтримала законопроєкт, важливий і для Тернопільщини
- 17:36 «Немає часу на розігрів»: офіційно представили нового очільника ОВА Тараса Пастуха (фоторепортаж)
- 17:28 На Тернопільщині за 10 років оформили майже 900 тисяч біометричних закордонних паспортів (фото)
- 17:27 Помада як акцент, а не компроміс – як вибрати відтінок і текстуру під свій стиль
- 17:01 Які предмети заборонено приносити до школи: рішення уряду діє на Тернопільщині
- 16:55 У Тернопільській ОВА приймають заяви на одноразову допомогу для військових і родин загиблих: який пакет документів потрібен


