Як повідомляють в обласній Службі автомобільних доріг, зараз же ремонт 66,3 км траси просувається до завершення. На близько 60 кілометрах вже нанесено дорожню розмітку. Також завершується влаштування металевого бар’єрного огородження на ремонтованих ділянках траси М-30 та влаштування пішохідних доріжок у населених пунктах.
Як вже писав раніше сайт «Тернополяни», програмою Президента України "Велике будівництво" у 2021 році було передбачено відремонтувати трасу М-30 Стрий – Ізварине, яка з'єднає захід і схід України. Це пріоритетний об’єкт президентської програми, адже дана траса є найдовшою дорогою країни, вона простягається майже на 1 400 км. Це найшвидший транспортний коридор країни. Створення нового маршруту приурочене 30-й річниці Незалежності України,
Ділянка майбутнього автошляху М-30 Стрий – Ізварине в Тернопільській області проходить від меж Івано-Франківщини та Хмельниччини через Тернопіль. Від обласного центру до межі Хмельницької області її лагодили 2018 року. А от від Тернополя через місто Бережани до меж Івано-Франківської області цей автошлях не знав ремонту ще з 1990-х років.
http://ternopoliany.te.ua/zhittya/63394-bulo-stalo-iak-teper-na-ternopilli-vyhliadaie-vidremontovana-dorohy-yednosti-foto#sigProId0d6eaeac29