Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині жителі Комарівки домоглися, щоб на території села не видобували вапняк

Вівторок, 12 жовтня 2021 19:30
На Тернопільщині, у селі Комарівка, колишнього Монастириського, а сьогодні Чортківського району, місцеві жителі домоглися, щоб на території села не видобували і не переробляли вапняк.

Нагадаємо, свого часу депутати Монастириської міської ради дали в оренду димохідну трубу колишнього цегельного заводу у Комарівці фірмі ТОВ "Станіславмаксбуд", а згодом на черговому засіданні сесії виділили ще 3,8 гектара землі на даній ділянці. 

Місцеві жителі дізналися, що на даній територія колишнього заводу дана фірма планує видобувати та переробляти вапняк і виступили проти, адже неподалік житлові будинки, школа, церква, проходить центральна дорога. 

У селі відбулися зустрічі із керівником ТОВ "Станіславмаксбуд" та головою Монастириської ОТГ, а також депутатами. 

Місцеві жителі виступили категорично проти, щоб на території колишнього цегельного заводу у Комарівці переробляли вапняк. 

Сьогодні, 12 жовтня відбулося чергове засідання сесії Монастириської міської ради, де депутати відкликали своє рішення на виділення землі ТОВ "Станіславмаксбуд" на території колишнього цегельного заводу у Комарівці. 

Голова ОТГ прокоментував ситуацію, що підприємцю шукають альтернативні ділянки на території громади для видобутку та переробки вапняку. 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ